Opiekunka do dziecka Warszawa

Sara

23 lat Opiekunki do dzieci z miasta: Warszawa

ostatnia aktywność: ponad tydzień temu

Niezawodna niania z szescioletnim doświadczeniem. Jestem Elastyczna, rądząca sobie w różnych warunkach.
Posiadam szeroką wiedzę z zakresu psychologii i rozwoju dziecka. Chętnie poświęcam wolny czas dzieciom. Uczę twórczego myślenia, pracy w grupie, samodzielnego rozwiązania problemów, szanowania siebie na wzajem oraz utrzymywania porządku.
Od 6-lat opiekuje się dziećmi w wieku 0 msc - 8 lat, bardzo lubię swoją pracę którą traktuję jako pasję i po części misję która ma na celu duży wkład w odpowiednie wychowanie dzieci. Bez względu na wiek i płeć dziecka, bardzo szybko potrafiłam nawiązać bliskie relacje z maluchami. Oprócz zadań typowo opiekuńczych i pielęgnacyjnych, realizowałam z dziećmi zajęcia wpływające na rozwój psychomotoryczny maluchów. Zajęcia dobierałam do wieku i możliwości dziecka, zazwyczaj była to nauka po przez zabawę, m.in. to były gry które zmuszają dziecko do rozwijania sprawności intelektualnej i ruchowej.

Jestem również mamą 3-letniej dziewczynki która uczęszcza do żłobka, a od września do przedszkola, (Opiekę pod czas choroby będzie sprawował ojciec i babcia dziecka) orazo Ciocia dwójki urwisów (dzieci mojego partnera), 8-letniej dziewczynki i 10-letniego chłopca nad którymi sprawuje opiekę co weekend, Chętnie poszerzam swoją wiedzę, udoskonalam swoje umiejętności oraz rozwój swojej kariery zawodowej dlatego biorę udział w szkoleniach oraz kursach. Końcem sierpnia rozpoczynam zaocznie Kwalifikacyjny kurs zawodowy jako Opiekunka Środowiskowa który trwa rok. Ukończenie kursu umożliwia przystąpienie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, w zakresie danej kwalifikacji MS.05, przeprowadzanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Dzięki temu uzyskam jeszcze większą wiedzę, kolejne zaświadczenia, Kwalifikacje, dyplomy i świadectwa z zawodu który tak bardzo kocham.

Jestem osobą o dobrym podejściu do dzieci, odpowiedzialną, cierpliwą, wesołą, pomysłową, elastyczną, o talencie i zdolnościach organizacyjnych. Mam wielką nadzieję że spełniam Państwa oczekiwania, liczę na szybki odzew i na bezpośrednie spotkanie na którym poznam Państwa dziecko i jeszcze więcej opowiem o sobie.
Oferuje również pomoc w pracach domowych (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, odkurzanie, itd do uzgodnienia).

Poszukuje ciepłej, troskliwej, pozytywnej, ale jednocześnie konkretnej, szczerej i otwartej rodziny, która jasno stawia swoje warunki i wymagania.
(CV oraz referencje mogę wysłać droga meilową lub na rozmowie kwalifikacyjnej).
** Możliwość zaczęcia pracy od zaraz! **
Interesuje mnie praca na cały etat
Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą ze mną zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,
Sara B.

rozwiń więcej

doświadczenie w pracy z dziećmi: więcej niż 2 lata

doświadczenie w pracy z osobami starszymi

Moja stawka: od 20 do 50 zł / h

znam język angielski
kurs pierwszej pomocy
nie palę
prawojazdy
samochód
czuję się swobodnie
zwierzęta
sprzątanie
gotowanie
zakupy
pomoc w domu
odbieranie z przedszkola
pn
wt
śr
czw
pt
so
ndz
Wymiar czasu pracy: pełny etat jednorazowo
Opiekunka wyklucza pracę z zamieszkaniem u pracodawcy
Żeby skontaktować się z opiekunką musisz być zalogowany jako pracodawca. Jeżeli nie masz jeszcze konta zarejestruj się

Podobne profile