BitBay - Najwiksza Polska gieda cyfrowych walut
Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Toruń - Marcin

Marcin Tomaszewski

Toruń, wiek

Witam szukam niani do 3-letniej dziewczynki. Chełmińskie Przedmieście. Proszę o kontakt.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Elżbieta

Elżbieta Kęder-Bogacz

Toruń, wiek

Jestem opiekuńczą osobą,która jest wstanie zapewnić miłą zabawę państwa dzieciaczkom.Cenie punktualność oraz odpowiedzialność do powierzonych obowiązków.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Aleksandra

Aleksandra B

Toruń, wiek 21

Kochająca dzieci, kreatywna studentka 2 roku pedagogiki

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Teresa

Teresa Wojnowska

Toruń, wiek 61

Po zakończeniu pracy w żłobku w 1991r.przeszłam na rentę i nadal opiekuję się dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Joanna

Joanna Szostkiewicz-Worek

Toruń, wiek

Mama dwójki dzieci :)) Poszukuje opieki dla 10 miesięcznej dziewczynki od stycznia 2018.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Patrycja

Patrycja Rolnik

Toruń, wiek 18

Witam,jestem miłą,energiczną i uczciwą osobą.Bardzo lubie dzieci.Jestem odpowiedzialna i punktualna,szybko łapie kontakt z dziećmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Halina

Halina Błachowicz

Toruń, wiek

Jestem doświadczoną nianią. Pracowałam zawodowo w żłobku, przedszkolu oraz jako wolontariuszka i osoba zaprzyjaźniona w stowarzyszeniu dla niepełnosprawnych oraz w domu dziecka. Także wychowałam dwoje swoich dzieci i opiekowałam się prywatnie. Kocham bardzo dzieci. Jestem osobą pogodną, cierpliwą, uczciwą, tolerancyjną, pomysłową, bystrą, troskliwą. Potrafię spędzić kreatywnie z dzieckiem czas, także potrafię poprzez zabawę uczyć dzieci , zajmowałam sie dziećmi w różnym wieku, od niemowlaka do dzieci w wieku szkolnym. Nigdy nie wprowadzam własnych metod wychowawczych zawsze współpracuję z rodzicami, dostosowuję się do zasad panujących u nich w domu. Posiadam REFERENCJE.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Janek

Janek Kowalski

Toruń, wiek 30

Jestem fajny

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Justyna

Justyna Cieciera

Toruń, wiek 20

Jestem uśmiechniętą, pozytywnie nastawioną do życia osobą. Mam 4 rodzeństwa, więc doświadczenie w opiece nad dziećmi mam. Po za tym, kilka razy opiekowałam się dziećmi podczas nieobecność rodziców, a także byłam animatorką na weselu. Z chęcią zaopiekuję się państwa dzieckiem ;)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Kornelia

Kornelia Krolikowska

Toruń, wiek 19

Studiuje zaocznie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Klaudia

Klaudia Gralak

Toruń, wiek 20

Jestem studentką drugiego roku pedagogiki. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Mam trójkę młodszych braci. Byłam wolontariuszką w stowarzyszeniu "Bądźmy razem", które pomagało osobom niepełnosprawnym, a obecnie jestem w DKMS (Baza Dawców Komórek Macierzystych Polsk). Stawiam na kreatywną naukę. Staram się, żeby każde zagadnienie oprzeć w praktyce a każdy sukces został wynagrodzony. Jestem sumienna i przykładam się do pracy. Szybko nawiązuje kontakt z ludźmi, przede wszystkim z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Ewelina

Ewelina Kędzierska

Toruń, wiek 22

Witam jestem osobą szybko nawiązująca kontakt miła i odważna . Studiuje finanse i rachunkowość na UMK .

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Natalia

Natalia Murawka

Toruń, wiek 20

Jestem mamą 1.5rocznego Bartka chętnie zaopiekuje się państwa synem/córka. Jestem uczciwa punktualna szczera oraz lubię spędzać czas z dziecmi. Opiekowałam się dziećmi w wieku 2 lat 6 lat i 7 lat a także moja siostra od niemowlaka do 14 roku życia no i oczywiście moim synem :) zapraszam do kontaktu

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Paula

Paula Stawarz

Toruń, wiek 19

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka na pełen etat. Jestem osobą odpowiedzialną, wyrozumiałą i potafię zachować zimną krew w sytuacjach, które tego wymagają. Dzięki mojej kreatywności i energii bardzo szybko nawiązuję z dziećmi rewelacyjny kontakt. Uważam, że poprzez zabawę dziecko powinno poznawać świat i naukę. Jestem osobą, która zawsze wysłuchuje dziecka i w "kryzysowych" sytuacjach znajduje konsensus. Wiek: 19lat Doświadczenie: opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym/szkolnym (4-9lat) Jeżeli zainteresowała Państwa moja oferta i chętnie Państwo zaczną ze mną współpracę jest możliwość skontaktowania się z poprzednimi rodzicami maluchów, którymi się opiekowałam dorywczo.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Toruń - Klaudia

Klaudia Orzażewska

Toruń, wiek 20

Jestem osobą sympatyczną, ciepłą, cierpliwą, odpowiedzialną. Szybko łapie kontakt z dziećmi, bardzo uwielbiam spędzać z nimi czas. Do niedawna opiekowałam się nieodpłatnie swoim Chrześniakiem, od momentu urodzenia do 3 roku życia, maluch już chodzi do przedszkola. Praca z dziećmi to moja pasja, często pilnuję dzieci znajomych, chciałabym jednak zacząć pracę na pełen etat.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku