Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Wojtiuk

Szczecin, wiek 31

jestem osoba nieplaca,sumienna i odpowiedzialna.mam 12 letniego synka

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Anna

Anna Wasilewska

szczecin, wiek 30

Witam,jestem mama 3 letniego chłopca,synek systematycznie codziennie chodzi do przedszkola a ja chętnie w tym czasie zaopiekuje się innym malenstwem :-)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Elzbieta

Elzbieta Mackiewicz

Szczecin, wiek 30

Mam duże doświadczenie i dobry kontakt z dziećmi. Rodzice moich podopiecznych zawsze są zadowoleni z mojej pomocy.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Małgorzata

Małgorzata Kieruczenko-Żwirko

Szczecin, wiek 36

uprawnienia pedagogiczne, 11 rok pracuję z dziećmi, dwoje własnych (córki 5 i 8 lat)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Szczerba - Kobylczak

Szczecin, wiek

Od 2 lat jestem opiekunem w Rodzinnym Domu Dziecka. Empatia, intuicja i ogromne zaangażowanie w wykonywane czynności. Praca z sensem to dla mnie najwyższa wartość. Oddaję się temu całą sobą.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Martyna

Martyna Grzywińska

Szczecin, wiek 19

Mam 19 lat Jestem osobą uczącą się zaocznie w liceum ogólnokształcącym . Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi ponieważ opiekowałam się młodszym braciszkiem tuż po jego urodzeniu oraz dzieckiem swojej koleżanki która w tym czasie chciała podjąć pracę, bardzo chciała bym podjąć pracę opiekunki , ponieważ bardzo lubię dzieci mam z nimi dobry kontakt :) mam bardzo dobre podejście do dzieci . Także swoją przyszłość wiążę z pedagogiką dziecięcą bądź Terapeutą zajęciowym :) Jestem osobą nie palącą cierpliwą i spokojną :) :) ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM RÓWNIEŻ W NOC SYLWESTROWĄ :) PROSZĘ O KONTAKT :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Kinga

Kinga Kulewska

Szczecin, wiek 20

Odpowiedzialna, uśmiechnięta, zrównoważona i kochająca dzieci studentka 1 roku pedagogiki specjalnej chętnie zaopiekuje się małym dzieckiem - wiek dowolny. Posiadam doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi oraz zdolności artystyczne, z którymi bardzo chętnie podzielę się z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Lena

Lena Ciesielska

Szczecin, wiek 21

Jestem 21-letnią dziewczyną, spokojną, sympatyczną, cierpliwą... Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Opieka nad maluszkami sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Opiekuję się dziećmi mojego brata chłopiec ma teraz 6 lat a dziewczynka skończyła roczek, jestem z nimi od ich narodzin. Więc mam doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi, nawet tymi najmłodszymi. Zaopiekuję się Państwa oczkiem w głowie najlepiej jak potrafię.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ewa

Ewa Piotrowska

Szczecin, wiek 33

Zajmowałam się dziećmi w różnym wieku.Obecnie jestem bez pracy.Proszę o kontakt.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ewa

Ewa Piotrowska

Szczecin, wiek 33

Zajmuję się opieką nad dziećmi od 15 lat. Nie mam pracy.Chciałabym podąć pracę od zaraz.Mieszkam na ul.Wiosny Ludów.Proszę o ofertę.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marta

Marta Konarska

Szczecin, wiek 20

Mam 20 lat mam na imię Marta, poszukuję pracy jako niania ponieważ uwielbiam kontakt z dziećmi. Uwielbiam z nimi spędzać czas opiekować się bawić. Po mimo młodego wieku mam duże doświadczenie z kilku miesięcznymi dziećmi jak i ze starszymi. Również swoją przyszłośc paluje związać z pracą z dziećmi i rozpocząć studia na kierunku pedagogicznym. Jestem dyspozycyjna, godziny pracy nie są żadną przeszkodą. Jestem osobą nie palącą.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Alina

Alina Wącik

Szczecin, wiek 20

Mam 21lat i szukam uczciwej pracy. Jestem studentką.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Nina

Nina Kopchuk

Szczecin, wiek 37

Jestem osobą komunikatywną, odpowiedzialną i obowiązkową. Lubię dzieci.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ania

Ania M.

Szczecin, wiek 18

Witam. Ze względu na zmianę szkoły na zaoczną, jestem dyspozycyjna od poniedziałku do piątku, czasami również w weekendy. Jestem cierpliwa, troskliwa, sympatyczna, bardzo lubię dzieci i opiekowałam się już trójką.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Iwona

Iwona Łyczko

Szczecin, wiek

Kalinkowo powstało z myślą o rodzicach zmuszonych wrócić do pracy.Wiemy,że dzisiejszy tryb życia nie zostawia wielkiego wyboru i często wiąże się z koniecznością pozostawienia dzieci pod opieką obcych nam ludzi.Dołożyliśmy wszelkich starań, by Państwa rozłąka z dziećmi była jak najmniej stresująca i jak najbardziej bezpieczna.Gwarantujemy i swoją pracą udowodnimy, że Wasze zaufanie i nasz czas poświęcony dzieciom, zagwarantuje im bezpieczeństwo i przyniesie radość każdego dnia.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011