Podaruj 1% dla Piotrusia!

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Wioletta

Wioletta Rado

Szczecin, wiek 48

mam 20 letnia praktyke w opiece pracowalam w dps jestem osoba odpowiedzialna ,mila dobrze wykonuje swoje obowiazki . zakupy przygotowanie posilkow czytanie spacery podawanie lekow itp

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Bandarowicz

Szczecin, wiek 22

Opiekowałam się 2 letnim chłopcem w wakacje . Uwielbiam się zajmować dziećmi . Chodz nie mam referencji . Lubie się bawić z nimi i wygłupiać . Dzieci się zawsze cieszą.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agnieszka

Agnieszka Kolanowska

Szczecin, wiek 48

Ukończyłam dwuletnią szkołę o kierunku terapia zajęciowa.Przez dwa lata byłam wolontariuszką w placówce -Iskierka w Szczecinie.Uczestniczyłam tam w zajęciach z dziećmi z zespołem Downa.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ewelina

Ewelina Szczot

Szczecin, wiek 19

Jestem sympatyczna młoda osoba, ktora uwielbia kontakt z dziecmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Kaja

Kaja Patrylak

Szczecin, wiek 15

Mam na imię Kaja i mam 16 lat. Od zawsze lubiłam towarzystwo dzieci. Pełno jest ich w mojej rodzinie i często się nimi zajmowałam. Dzięki temu uważam, że mam w tym doświadczenie. Wolnym czasie lubię słuchać muzyki, jeździć na rolkach. Czytam także dużo książek, mogę również poczytać Twojemu dziecku. Chętnie też pomogę mu w odrabianiu lekcji. Nie umiem gotować, ale zawsze mogę przygotować dziecku jakieś proste danie lub odgrzać danie przygotowane przez Ciebie. Lubię opiekować się dziećmi i postanowiłam, że chcę się zająć tym na poważnie. Proszę o szansę, mimo tak młodego wieku. Jestem osobą odpowiedzialną, która zawsze się uśmiecha i można mi zaufać. Szukam pracy, ponieważ pieniądze zawsze się przydadzą, a fajnie jest zarobiać robiąc coś co się kocha. Myślę, że opiekowanie się dziećmi to dla mnie idealna praca. Z przyjemnością zajmę się Twoimi dziećmi. Nie zawiedziesz się na mnie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Daria

Daria Wróbel

Szczecin, wiek 19

Witam,mam na imię Daria,mam 19 lat.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Elżbieta

Elżbieta Kiernicka

Szczecin, wiek 59

jestem miłą i sympatyczną kobietą lubię dzieci zwierzęta jestem uczciwa i pracowita

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Anna

Anna Nowak

szczecin, wiek 23

acsac

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin  - Sławomir

Sławomir Pindral

Szczecin , wiek 37

Poszukuje niani dla trzymiesiecznego chlopca

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Alina

Alina Dziewitek

Szczecin, wiek

Jestem dyspozycyjna (emerytura), doświadczona (opieka nad wnuczkiem obecnie 2,5 lat - poszedł do przedszkola). Teraz opiekuję się dwa razy w tygodniu 8-latką - zawożę na zajęcia pozalekcyjne.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Kamila

Kamila Tanska

Szczecin, wiek 28

Szukam opiekunki do mojego 14 miesiecznego Dziecka w mojim domu na Niebuszewie. Znajomosc Angielskiego mile widziana.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Kaczmarczyk

Szczecin, wiek 25

Nazywam się Paulina. Mam 25 lat. Jestem bardzo ciepłą,wyrozumiałą, radosną i otwartą osobą. Kocham dzieci i uwielbiam z nimi spędzać czas.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marzena

Marzena Toruńska

Szczecin, wiek 53

Jestem nauczycielką przedszkolną z długim stażem(25 lat)Bardzo lubię dzieci,jestem kreatywna,pomysłowa z niewielkim talentem plastycznym.Mam wesołe usposobienie,cierpliwość,oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wiktoria

Wiktoria Brak

Szczecin, wiek 21

Mam doswiadczenie w pracy z dziecmi . Jestem osoba odpowiedzialna , energiczna , kreatywna a przede wszystkim potrafie idealnie wypelnic maluchowi czas swietna zabawa i odkrywaniem swiata na miare brzdaca mozliwosci. Jestem osoba dyspozycyjna

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Eliza

Eliza Kaczmarek

Szczecin, wiek 31

DZIEŃ DOBRY JESTEM Z WYKSZTAŁCENIA PEDAGOGIEM PRZEDSZKOLNYM. PO ZAKĄCZENIU DZIAŁALNOŚCI KLUB DZIECIĘCY OD 1 DO 3 ROKU ŻYCIA OPIEKOWAŁAM SIĘ MALUSZKIEM DORYWCZO ORAZ DWOMA MALUSZKAMI PRZEZ DŁUŻSZY OKRES CZASU. OBECNIE JESTEM NA ETAPIE POSZUKIWANIA PRACY. JESTEM OSOBĄ MIŁĄ, CIEPŁĄ, SERDECZNĄ, SPOKOJNĄ, UCZCIWĄ ODDANĄ POWIERZONEJ MI PRACY. MAM ZNAKOMITY KONTAKT Z DZIEĆMI. ZNAM DUŻO ZABAW I PIOSENEK DLA NAJMŁODSZYCH BY ZABIĆ SMĘTNĄ NUDĘ. BĘDĘ WDZIĘCZNA JEŚLI PAŃSTWO ZAPROSZĄ MNIE NA ROZMOWĘ BY LEPIEJ POZNAĆ KANDYDATKĘ NA NIANIE DLA PAŃSTWA MALEŃSTWA.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku