Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Katarzyna Łucja

Katarzyna Łucja K.

Szczecin, wiek 21

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ilona

Ilona Iwan

Szczecin, wiek 24

Jestem miła

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Katarzyna

Katarzyna Deszcz

Szczecin, wiek 29

Mam na imię Kasia jestem miłą, sympatyczną osobą nastawioną optymistycznie do życia. Prace z dziećmi rozpoczęłam 5 lat temu będąc na stażu w przedszkolu na stanowisku pomoc nauczyciela , inne prace nie dawały mi tyle radości co praca z dziećmi tak więc od dwóch miesięcy wznowiłam i zajmowałam się dwójką dzieci w wieku 3 lata i 8 od września podjęłam naukę jako opiekunka dziecięca.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Olga

Olga Bogdanska

Szczecin, wiek 27

Doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku pracowała w przedszkolu jako pomoc nauczyciela obecnie uczę się na kierunku opiekunka dziecięca więcej informacji telefonicznie

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Zofia

Zofia Mastalerek

Szczecin, wiek 56

Posiadam wykształcenie policealne: medyczne oraz społeczne. Posiadam doświadczenie w zakresie opieki nad osobami starszymi oraz dziećmi.Pracowałam jako pielęgniarka oraz jako pracownik socjalny. Jestem komunikatywna, zorganizowana, lubię dzieciaczki jak również szanuję osoby starsze. Zawieranie kontaktów i komunikowanie się nie sprawia mi żadnych problemów.Jestem osobą ugodową i dyskretną.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - MALGORZATA

MALGORZATA BOGUTA

Szczecin, wiek 49

3 LATA PRACOWALAM W DOMU OPIEKI,OSTATNIE 7 MIESIECY OPIEKOWALAM SIE MIESIECZNYM MALUSZKIEM,jestem osoba komunikatywna,odpowiedzialna.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marzena

Marzena Sambor

Szczecin, wiek 44

Opiekunka na popołudnia,wieczory i wekendy. Poszukuję pracy dodatkowej w godzinach 15.30 do wieczora.Jestem dyplomowąną opiwkunką dziecięcą z doświadczeniem. Posiedam prawo jazdy i samochód.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wiktoria

Wiktoria Kozińska

Szczecin, wiek 20

Witam, mam 20 lat i jestem odpowiedzialną osobą .Jestem absolwentką technikum. W przyszłym roku w październiku ide na studia o profilu Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Bardzo lubie dzieci oraz spędzać z nimi czas. Mogę zapewnić dziecku mile spędzony czas przy zabawach , czytaniu bajek oraz różnych atrakcjach odpowiednich dla dziecka . Jestem bardzo dyspozycyjna jeśli chodzi o godziny oraz dni opieki nad dzieckiem :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Grazyna

Grazyna Stoinska

Szczecin, wiek 51

Pogodna ,miła,odpowiedzialna i kochająca dzieci.bardzo szybko nawiazuje kontakt z dzieckiem.Oferuję bezpieczna opieke,długie spacery a w razie niepogody czytanie bajeczek oraz zabawy w domu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Weronika

Weronika Maciaszek

Szczecin, wiek 25

Młoda, energiczna i komunikatywna. Bardzo pewna siebie i otwarta na nowe wyzwania.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Angelina

Angelina Adamska

Szczecin, wiek 23

Ukończyłam Pedagogikę Elementarną i Integracyjną na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie studiuję zaocznie Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną. Jestem otwartą, odpowiedzialną i cierpliwą osobą z ogromnymi pokładami energii. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz świetnie się z nimi dogaduję.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Hanna

Hanna Lubaszewska

szczecin, wiek 56

opiekowalam sie dwoma chlopcami ktorzy poszli juz do przedszkola sluze referencjami interesuje mnie praca na pol etatu

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Kilan

Szczecin, wiek 23

:)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Durka

Szczecin, wiek 35

Witam serdecznie;-) Jestem 35 letnią mamą 9 letniego Antka. Uwielbiam dzieci, ich niesamowitą energię, szczery uśmiech i figlarne spojrzenie. Czas spędzany z nimi daje mi poczucie sensu w życiu i zrozumienie, że warto być tuż obok nich /ale maksymalnie szczerze, bo dzieci są niesamowitym baromtrem uczuć/, pokazywać im świat, uczyć, bawić, śmiać się z nimi i dla nich, troszczyć się o ich potrzeby i otaczać niezbędną do prawidłowego rozwoju emocjonalną opieką. Oprócz przeogromnej sympatii do dzieci, mam w sobie sporą potrzebę przebywania z ludźmi starszymi, przy których czas płynie wolniej, spokojniej, łagodniej... Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ze starszą, chorą osobą, przy której wykonywałam wszystkie czynności pielęgnacyjne. Chętne osoby z radością zapraszam do współpracy;)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Lniak

Szczecin, wiek 31

Witam mam na imie Asia, mam 31 lat, od 5 lat jestem nianią, mam swoje dwie córeczki w wieku 7 i 10 lat. Do tej pory dziećmi opiekowałam się u Siebie w domu, najmłodszy mój maluch miał 7 tygodni, prace były długie z pierwszym chłopcem 3 lata, z drugim 2 lata..obecnie do końca sierpnia jestem jeszcze nianią, a od września mój podopieczny idzie do przedszkola, dlatego już teraz szukam kolejnego maluszka. Jestem osobą pogodna i odpowiedzialną , praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011