Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Zuzanna

Zuzanna Kąkolewska

Szczecin, wiek 57

Bardzo lubie dzieci,jestem sprawna ,lubie spacery oraz duzo czytam dla dzieci

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Kowalska

Szczecin, wiek 19

Nazywam się Joasia, mam 19 lat i obecnie uczę się na pierwszym roku, na kierunku opiekuna medycznego. Miałam już styczność z dziećmi: siostrzenica (lat 4) i siostra przyjaciółki ( lat 6). Pomimo młodego wieku, szybko reaguje w sytuacjach kryzysowych. Jestem osobą przyjazna, otwarta i zabawną. Potrafię `zarażać` dobrym humorem jak i zająć czas maluchowi. Nie palę :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Celina

Celina Wróbel

Szczecin, wiek 23

Witam. Jestem osobą bardzo otwartą,kreatywną,sumienna i uwielbiam dzieci. Pracowałam już z maluszkami i dziećmi w starszym wieku. Interesuje mnie praca stal,mieszkam w centrum ale dojazdy ani godziny pracy nie stanowią problemu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Renata

Renata Bzdak

Szczecin, wiek 63

Jestem emerytowaną nauczycielką przedszkola z praktyką w żłobku i szkole podstawowej w klasach młodszych. Jako opiekunka ze stażem wychowałam już siedmioro dzieci(również bliźniaki) w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. Oprócz sprawowania opieki prowadzę zajęcia rozwijające umiejętności manualne, sprawnościowe, umysłowe dziecka.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Aleksandra

Aleksandra Lachowicz

Szczecin, wiek 19

Witam! Jestem studentką filologii romańskiej. Uwielbiam dzieci, lubię się z nimi bawić, malować, grać w gry planszowe, pomagać w nauce. Chętnie podejmę prace dorywczą i podczas nieobecności rodziców zajmę się dzieckiem lub dziećmi. Posiadam doświadczenie, łatwo nawiązuje kontakt. Znam język angielski na poziomie średniozaawansowanym.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Andrzej

Andrzej Kuna

Szczecin, wiek 28

Jdhshshs

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Anna

Anna Tytonik

Szczecin, wiek 38

matka bliźniąt

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Katarzyna

Katarzyna Kulikowska

Szczecin, wiek 49

Witam jestem mama dwoch doroslych synow.Obecnie jestem na rencie.Do konca listopada 2014r.opiekowalam sie dziecmi.Bardzo lubie i kocham dzieci,a z niektorymi utrzymuje kontakt.Jestem mila i sympatyczna.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Urszula

Urszula Komicz

Szczecin, wiek 57

jestem babcią,mam 57 lat ,wychowalam 2 synow,obecnie mam 3 wnukow ale w Irlandii,bardzo kocham dzieci ale niestety nie moge zając sie wnukami więc moge tą milością obdarzyć innego maluszka .Dzieciątko może być malutkie albo do 5 lat,płeć obojetna.Mogę oprócz opieki nad dzieckiem zająć się również w pełni domem-sprzatać,gotować.Oferty jedynie z Prawobrzeża,najchęniej domek.Jestem bardzo ciepłą,opiekuńczą osobą.Dam z siebie dla maluszka wszystko to co dałabym swoim wnukom.Bardzo kocham dzieci i brakuje mi ich w moim życiu.Jestem zatem do zagospodarowania !Niestety nie uznaję współczesnych metod wychowawczych,rozpuszczania i partnerstwa z dziećmi , pozostałe rzaczy do uzgodnienia. A zatem ,które maleństwo zechce taką babcię ? Ula

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Wojtiuk

Szczecin, wiek 31

jestem osoba nieplaca,sumienna i odpowiedzialna.mam 12 letniego synka

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Anna

Anna Wasilewska

szczecin, wiek 30

Witam,jestem mama 3 letniego chłopca,synek systematycznie codziennie chodzi do przedszkola a ja chętnie w tym czasie zaopiekuje się innym malenstwem :-)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Elzbieta

Elzbieta Mackiewicz

Szczecin, wiek 30

Mam duże doświadczenie i dobry kontakt z dziećmi. Rodzice moich podopiecznych zawsze są zadowoleni z mojej pomocy.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Małgorzata

Małgorzata Kieruczenko-Żwirko

Szczecin, wiek 36

uprawnienia pedagogiczne, 11 rok pracuję z dziećmi, dwoje własnych (córki 5 i 8 lat)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Szczerba - Kobylczak

Szczecin, wiek

Od 2 lat jestem opiekunem w Rodzinnym Domu Dziecka. Empatia, intuicja i ogromne zaangażowanie w wykonywane czynności. Praca z sensem to dla mnie najwyższa wartość. Oddaję się temu całą sobą.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Martyna

Martyna Grzywińska

Szczecin, wiek 19

Mam 19 lat Jestem osobą uczącą się zaocznie w liceum ogólnokształcącym . Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi ponieważ opiekowałam się młodszym braciszkiem tuż po jego urodzeniu oraz dzieckiem swojej koleżanki która w tym czasie chciała podjąć pracę, bardzo chciała bym podjąć pracę opiekunki , ponieważ bardzo lubię dzieci mam z nimi dobry kontakt :) mam bardzo dobre podejście do dzieci . Także swoją przyszłość wiążę z pedagogiką dziecięcą bądź Terapeutą zajęciowym :) Jestem osobą nie palącą cierpliwą i spokojną :) :) ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM RÓWNIEŻ W NOC SYLWESTROWĄ :) PROSZĘ O KONTAKT :)

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011