Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: szczecin - Agata

Agata Malinowska

szczecin, wiek 49

Jestem spokojna i cierpliwa, lubię spacery,czytanie bajek. Zaopiekuję się dzieckiem w dowolnym wieku.Jako niania pracuję od kilku lat.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Lat

Szczecin, wiek 19

witam ;) jestem tegoroczną maturzystką,poszukuję pracy i chętnie podejmę sie pracy od zaraz. Jestem kreatywną , pomocną , uczynną osobą ,która potrafi zoraganizować czas maluchowi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Magda

Magda K.

Szczecin, wiek

Jestem mamą 1,5 córeczki

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Cała

Szczecin, wiek 24

umiem zajmować się dziećmi, ponieważ przez pewien czas zajmowałam się 2/letnim chłopcem a wcześniej zajmowałam się swoim młodszym bratem, umiem gotować, sprzątać, prasować i bawić się z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Jurkiewicz

Szczecin, wiek 19

.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Helena

Helena Mażewska

Szczecin, wiek 17

Jestem odpowiedzialną i energiczną uczennicą liceum. Doświadczenie w opiece nad dzieckiem zdobyłam poprzez opiekę nad młodszym bratem. Potrafię zorganizować dziecku czas wolny jak i pomóc w nauce.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Malwina

Malwina Spławska

Szczecin, wiek 28

Dzień dobry nazywam się Malwina mam 28 lat. Mam dwie córki starsza 4-tka (chodzi do przedszkola), oraz młodsza 14 miesięcy. Jestem w ciąży i za miesiąc rodzę. Chciałabym od września zaopiekować się dzieckiem/dziećmi w mieszkaniu na oś. przyjaźni w Szczecinie (mieszkanie tylko do opieki nad dziećmi). Kolo bloku znajdują się dwa place zabaw, boisko oraz park z siłownią "Pod chmurką". Cena to kwestia dogadania z rodzicami, bo zależy od czasu opieki nad dzieckiem. Ogłoszenie dla rodziców, którzy chcą aby ich dziecko wychowywało się z innymi dziećmi, bo w tym czasie będą moje dwa maluszki. Wyżywienie do ustalenia, ale oferuję również domowe obiadki, które będę robiła dla swoich skarbów. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt. Pozdrawiam

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agata

Agata Szwechłowicz

Szczecin, wiek 23

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczej i resocjalizacyjnej. Obecnie studiuje na drugim stopni studiów magisterskich kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem wesołą miłą i energiczną dziewczyną chętną do pracy. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Tola

Tola Kośmińska

Szczecin, wiek 60

Witam jestem babcią lubianą przez dzieci potrafię nawiązać z nimi dobry kontakt jestem wyrozumiała,cierpliwa i bardzo kocham wszystkie dzieci mieszkam na osiedlu Zawadzkiego

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Magda

Magda Kowalska

Szczecin, wiek 17

Szukam pracy

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Klaudia

Klaudia Bińko

Szczecin, wiek 23

Jestem młodą, pełną energi Dziewczyną przede wszystkim komunikatywną-szybko nawiązuje kontakty. Mogę zając się osobą Starszą jak i dzieckiem .Pozdrawiam

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Białas

Szczecin, wiek 18

Jestem sympatyczną osobą, miłą i swoja prace wykonuje rzetelnie .Obecnie się uczę ,ale jestem zainteresowana pracą dorywczą po godzinach szkolnych, bądź w czasie weekendu.Miałam już stycznośc z dziećmi wielokrotnie i zajmuję się nimi z wielką przyjemnością.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Mercedes Samanta

Mercedes Samanta Soppel

Szczecin, wiek 23

Witam :) Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Biologia. Głównie pracowałam jako kelnerka, ale mam także doświadczenie w opiece nad dziećmi. W wakacje zajmowałam się 2-letnim chłopcem. Opiekowałam się również moim siostrzeńcem od jego urodzenia (obecnie ma 3 lata). Byłam także harcerką, co pozwoliło mi poznać i spędzić czas z dziećmi w różnym wieku. Szukam pracy w dowolnym mieście.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Irenka1

Irenka1 Szulc

Szczecin, wiek

Odpowiedzialna, sumienna, rzetelna, punktualna. Praca administracyjno-biurowa.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Aleksandra

Aleksandra Misa

Szczecin, wiek 20

Jestem studentką i z przyjemnością zajmę się dzieckiem w każdym wieku.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011