Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Lniak

Szczecin, wiek 31

Witam mam na imie Asia, mam 31 lat, od 5 lat jestem nianią, mam swoje dwie córeczki w wieku 7 i 10 lat. Do tej pory dziećmi opiekowałam się u Siebie w domu, najmłodszy mój maluch miał 7 tygodni, prace były długie z pierwszym chłopcem 3 lata, z drugim 2 lata..obecnie do końca sierpnia jestem jeszcze nianią, a od września mój podopieczny idzie do przedszkola, dlatego już teraz szukam kolejnego maluszka. Jestem osobą pogodna i odpowiedzialną , praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Barbara

Barbara Maciak

Szczecin, wiek

Opiekuję się już chłopcem 16-miesięcy jestem miłą i uczciwą osobą Mama chłopczyka którego pilnuję we własnym domu jest zadowolona Marcel również

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Danuta

Danuta Wozniak

szczecin, wiek 60

Jestem doświadczoną opiekunką maluszków,lubię bawić sięz nimi i patrzeć jak nabierają nowe umiejetności. Jestem osobą pogodną i cierpliwą w stosunku dodzieci.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Anna

Anna Bujko

Szczecin, wiek 22

Chętnie zaopiekuję się dzieckiem na pełen etat lub pół etatu

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Lis

Szczecin, wiek 18

Jestem osoba uczaca sie w Liceum na profilu Psychologiczno - pedagogicznym. W okresie wakacyjnym poszukuje pracy dorywczej. Uwielbiam dzieci, dlategotez zaopiekuje sie bardzo chetnie Pani/Pana/Panstwa pociecha. :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Magdalena

Magdalena Wysokinska

Szczecin, wiek 18

Mila iciepla osoba. lubiaca dzieci. aktywna i poswicajaca sie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wioleta

Wioleta Misiewicz

Szczecin, wiek 38

Z wykształcenia jestem socjologiem i pielęgniarką. Mam duże doświadczenie w opiece nad dziećmi gdyż podczas kształcenia odbyłam praktyki w żłobku i przedszkolu oraz na oddziale noworodkowym i dziecięcym szpitala. Wychowuję również dwójkę swoich dzieci.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Iwona

Iwona Proskin

Szczecin, wiek 63

Od 3 lat jestem emerytką i w tym czasie opiekowałam się dziećmi. Przez rok dwuletnią dziewczynką i obecnie przez 2 lata chłopcem. Z dzićmi mam bardzo dobry kontakt. Lubimy się.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Agata

Agata Malinowska

szczecin, wiek 49

Jestem spokojna i cierpliwa, lubię spacery,czytanie bajek. Zaopiekuję się dzieckiem w dowolnym wieku.Jako niania pracuję od kilku lat.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Lat

Szczecin, wiek 19

witam ;) jestem tegoroczną maturzystką,poszukuję pracy i chętnie podejmę sie pracy od zaraz. Jestem kreatywną , pomocną , uczynną osobą ,która potrafi zoraganizować czas maluchowi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Magda

Magda K.

Szczecin, wiek

Jestem mamą 1,5 córeczki

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Cała

Szczecin, wiek 24

umiem zajmować się dziećmi, ponieważ przez pewien czas zajmowałam się 2/letnim chłopcem a wcześniej zajmowałam się swoim młodszym bratem, umiem gotować, sprzątać, prasować i bawić się z dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Jurkiewicz

Szczecin, wiek 19

.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Helena

Helena Mażewska

Szczecin, wiek 17

Jestem odpowiedzialną i energiczną uczennicą liceum. Doświadczenie w opiece nad dzieckiem zdobyłam poprzez opiekę nad młodszym bratem. Potrafię zorganizować dziecku czas wolny jak i pomóc w nauce.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Malwina

Malwina Spławska

Szczecin, wiek 28

Dzień dobry nazywam się Malwina mam 28 lat. Mam dwie córki starsza 4-tka (chodzi do przedszkola), oraz młodsza 14 miesięcy. Jestem w ciąży i za miesiąc rodzę. Chciałabym od września zaopiekować się dzieckiem/dziećmi w mieszkaniu na oś. przyjaźni w Szczecinie (mieszkanie tylko do opieki nad dziećmi). Kolo bloku znajdują się dwa place zabaw, boisko oraz park z siłownią "Pod chmurką". Cena to kwestia dogadania z rodzicami, bo zależy od czasu opieki nad dzieckiem. Ogłoszenie dla rodziców, którzy chcą aby ich dziecko wychowywało się z innymi dziećmi, bo w tym czasie będą moje dwa maluszki. Wyżywienie do ustalenia, ale oferuję również domowe obiadki, które będę robiła dla swoich skarbów. Zainteresowanych rodziców proszę o kontakt. Pozdrawiam

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011