Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - MALGORZATA

MALGORZATA BOGUTA

Szczecin, wiek 49

3 LATA PRACOWALAM W DOMU OPIEKI,OSTATNIE 7 MIESIECY OPIEKOWALAM SIE MIESIECZNYM MALUSZKIEM,jestem osoba komunikatywna,odpowiedzialna.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marzena

Marzena Sambor

Szczecin, wiek 44

Opiekunka na popołudnia,wieczory i wekendy. Poszukuję pracy dodatkowej w godzinach 15.30 do wieczora.Jestem dyplomowąną opiwkunką dziecięcą z doświadczeniem. Posiedam prawo jazdy i samochód.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wiktoria

Wiktoria Kozińska

Szczecin, wiek 20

Witam, mam 20 lat i jestem odpowiedzialną osobą .Jestem absolwentką technikum. W przyszłym roku w październiku ide na studia o profilu Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Bardzo lubie dzieci oraz spędzać z nimi czas. Mogę zapewnić dziecku mile spędzony czas przy zabawach , czytaniu bajek oraz różnych atrakcjach odpowiednich dla dziecka . Jestem bardzo dyspozycyjna jeśli chodzi o godziny oraz dni opieki nad dzieckiem :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Grazyna

Grazyna Stoinska

Szczecin, wiek 51

Pogodna ,miła,odpowiedzialna i kochająca dzieci.bardzo szybko nawiazuje kontakt z dzieckiem.Oferuję bezpieczna opieke,długie spacery a w razie niepogody czytanie bajeczek oraz zabawy w domu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Weronika

Weronika Maciaszek

Szczecin, wiek 25

Młoda, energiczna i komunikatywna. Bardzo pewna siebie i otwarta na nowe wyzwania.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Angelina

Angelina Adamska

Szczecin, wiek 23

Ukończyłam Pedagogikę Elementarną i Integracyjną na Uniwersytecie Szczecińskim. Obecnie studiuję zaocznie Pedagogikę Wczesnoszkolną i Przedszkolną. Jestem otwartą, odpowiedzialną i cierpliwą osobą z ogromnymi pokładami energii. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz świetnie się z nimi dogaduję.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Hanna

Hanna Lubaszewska

szczecin, wiek 56

opiekowalam sie dwoma chlopcami ktorzy poszli juz do przedszkola sluze referencjami interesuje mnie praca na pol etatu

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Kilan

Szczecin, wiek 23

:)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Durka

Szczecin, wiek 35

Witam serdecznie;-) Jestem 35 letnią mamą 9 letniego Antka. Uwielbiam dzieci, ich niesamowitą energię, szczery uśmiech i figlarne spojrzenie. Czas spędzany z nimi daje mi poczucie sensu w życiu i zrozumienie, że warto być tuż obok nich /ale maksymalnie szczerze, bo dzieci są niesamowitym baromtrem uczuć/, pokazywać im świat, uczyć, bawić, śmiać się z nimi i dla nich, troszczyć się o ich potrzeby i otaczać niezbędną do prawidłowego rozwoju emocjonalną opieką. Oprócz przeogromnej sympatii do dzieci, mam w sobie sporą potrzebę przebywania z ludźmi starszymi, przy których czas płynie wolniej, spokojniej, łagodniej... Mam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz ze starszą, chorą osobą, przy której wykonywałam wszystkie czynności pielęgnacyjne. Chętne osoby z radością zapraszam do współpracy;)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Joanna

Joanna Lniak

Szczecin, wiek 31

Witam mam na imie Asia, mam 31 lat, od 5 lat jestem nianią, mam swoje dwie córeczki w wieku 7 i 10 lat. Do tej pory dziećmi opiekowałam się u Siebie w domu, najmłodszy mój maluch miał 7 tygodni, prace były długie z pierwszym chłopcem 3 lata, z drugim 2 lata..obecnie do końca sierpnia jestem jeszcze nianią, a od września mój podopieczny idzie do przedszkola, dlatego już teraz szukam kolejnego maluszka. Jestem osobą pogodna i odpowiedzialną , praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Barbara

Barbara Maciak

Szczecin, wiek

Opiekuję się już chłopcem 16-miesięcy jestem miłą i uczciwą osobą Mama chłopczyka którego pilnuję we własnym domu jest zadowolona Marcel również

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Danuta

Danuta Wozniak

szczecin, wiek 60

Jestem doświadczoną opiekunką maluszków,lubię bawić sięz nimi i patrzeć jak nabierają nowe umiejetności. Jestem osobą pogodną i cierpliwą w stosunku dodzieci.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Anna

Anna Bujko

Szczecin, wiek 22

Chętnie zaopiekuję się dzieckiem na pełen etat lub pół etatu

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Lis

Szczecin, wiek 18

Jestem osoba uczaca sie w Liceum na profilu Psychologiczno - pedagogicznym. W okresie wakacyjnym poszukuje pracy dorywczej. Uwielbiam dzieci, dlategotez zaopiekuje sie bardzo chetnie Pani/Pana/Panstwa pociecha. :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Magdalena

Magdalena Wysokinska

Szczecin, wiek 18

Mila iciepla osoba. lubiaca dzieci. aktywna i poswicajaca sie.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011