Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Magdalena

Magdalena Bogusiewicz

Szczecin, wiek 25

Zaopiekuje się dzieckiem, mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Uwielbiam dzieci w każdym wieku. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Aleksandra

Aleksandra Bergiel

Szczecin, wiek 18

Mimo tak młodego wieku, mogę śmiało powiedzieć , iż mam doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi, oprócz młodszego rodzeństwa, które uwielbiam, zajmowałam się równiez wieloma dziecmi, z ktorej to opieki rodzice byli bardzo zadowoleni'!

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - URSZULA

URSZULA STOPCZYŃSKA

Szczecin, wiek 45

Jestem osobom pogodną sympatyczną i kreatywną.Posiadam duże doświadczenie poparte referencjami w opiece nad dziećmi,oraz w profesjonalnej opiece nad osobami starszymi .Ukończona szkoła Opiekun Medyczny,prawo jazdy kat.B ,własne auto. B

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agencja Pracy

Agencja Pracy Headhunters

Szczecin, wiek

Headhunters jest prężnie rozwijającą się Agencją Pracy o szerokim zasięgu działań, posiadającą wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7132. Naszym Klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania z zakresu leasingu pracowniczego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i małe, oraz średnie przedsiębiorstwa. Poza ofertami pracy w Polsce w swojej ofercie posiadamy zlecenia rekrutacyjne do takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania. Agencja Pracy Headhunters działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu, doradztwa dla firm. Stawiamy na wiedzę oraz profesjonalizm, a zarazem na elastyczność i indywidualne podejście do każdego projektu. Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w największych agencjach pracy w kraju i zagranicą, nasi pracownicy tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. Stawiamy na rozwój, dlatego szczególną uwagę zwracamy na nieustanne poszerzanie specjalistycznej wiedzy naszych konsultantów, dzięki czemu budujemy Wspólny sukces z Naszymi klientami oraz osobami poszukującymi pracy. Obecnie Agencja Headhunters posiada cztery oddziały, które są zlokalizowane w Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, oraz Katowicach. W planach jest otwarcie kolejnych oddziałów w największych miastach Polski. Każdy z naszych oddziałów posiada wyspecjalizowane jednostki rekrutacyjne, skupiające się na wspieraniu naszych Klientów w prowadzonej polityce zarządzania zasobami ludzkimi. Dodatkowo oddziały zlokalizowane w Szczecinie oraz Gdańsku, oprócz działań związanych typowo z rekrutacją i selekcją działają niezachwianie w sektorze metalurgicznym, energetycznym oraz offshorowym, w związku z czym zapraszamy wszystkie firmy związane z wyżej wymienionymi sektorami do złożenia zapytania ofertowego. Wiecej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.agencja-headhunters.eu Zapraszamy!

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agata

Agata Paczos

Szczecin, wiek 20

Jestem studentką, mieszkam w centrum Szczecina. Szukam pracy na stanowisku opiekunki, ponieważ uwielbiam pracować z dziećmi. Zachęcam do przeczytania mojego listu motywacyjnego w którym, opisałam swoje umiejętności.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Małgorzata

Małgorzata Trojanowska

Szczecin, wiek 25

Jestem mamą 17-miesięcznego Mikołaja. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym i chętnie zaopiekuję się jeszcze jednym dzieckiem:) jestem energiczną, otwartą i komunikatywną osobą, łatwo nawiązuję kontakt również z dziećmi. Mój synek jest pogodnym bobasem, który uwielbia zabawy z rówieśnikami.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Natalia

Natalia Wiśnik

Szczecin, wiek 20

Witam serdecznie, jestem młodą i energiczną dziewczyną oraz uwielbiam pracę z dziećmi. Przez okres 8 miesięcy pracowałam jako Au-Pair (niania za granicą dokładnie w Niemczech) z dwojgiem dzieci 2.5-letnią dziewczynką oraz 6 letnim chłopcem. Opiekowałam się również dorywczo chłopcem od 6 do 11- miesiąca. Posiadam certyfikat animatora zabaw dla dzieci. Aktualnie jestem studentką 2 kierunków na Uniwersyteci Szczecińskim. Jeśli mają Państwo pytania proszę dzwonić. Pozdrawiam Natalia

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agnieszka

Agnieszka Pilarska

Szczecin, wiek

lalalalla

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Antonia

Antonia Janczak

Szczecin, wiek 39

-

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Anna

Anna Partyga

Szczecin, wiek 19

Studentka bez nałogów, posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Justyna

Justyna Kwiatkowska

Szczecin, wiek 19

Witam, Mam 19 lat, pracowałam już jako opiekunka. Opiekowałam się dziećmi w wieku 1,5 roku ja i również 2 i 3-letnimi. Jestem dyspozycyjna w tygodniu ponieważ uczę się zaocznie. Uwielbiam dzieci, więc opieka nad nimi to dla mnie bardziej przyjemność niż praca :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Jolanta

Jolanta Ślązak

Szczecin, wiek 43

Opiekuję się dziećmi od kilkunastu lat. Jestem miła, spokojna, bez nałogów i dyspozycyjna.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marika

Marika Pupkowska

Szczecin, wiek 26

Studentka pedagogiki chętnie zaopiekuje się Twoim dzieckiem/dziećmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Urszula

Urszula Paprocka

Szczecin, wiek 24

Witam serdecznie. Jestem absolwentką studiów licencjackich pielęgniarskich i zamierzam podjąć studia magisterskie w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi,które nabyłam jako opiekunka do dziecka ( 3-letniej dziewczynki) jak i podcas czasie studiów na oddziałach pediatrycznych w Warszawie oraz w Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku. Uważam, że mam dobre podejście do dzieci, z chęcią nawiązuje z nimi kontakt oraz mam do nich dużo cierpliwości. Chętnie skontaktuje się w celu szerszych informacji i udowodnienia swoich umiejętności. Pozdrawiam. Urszula Paprocka

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Aleksandra

Aleksandra Stundis

Szczecin, wiek 22

Mam na imię Ola. Studiuję zaocznie w Dental Service na kierunku asystentki stomatologicznej. Pracowałam jako au pair w Norwegii dla brytyjsko-rosyjskiej rodziny. Opiekowałam się 1,5 rocznym chłopcem. Codziennie chodziliśmy na spacery, przygotowywaliśmy posiłki, dużo razem rysowaliśmy, wycinaliśmy i śpiewaliśmy. Zdarzały się nawet tańce :) Opieka nad dzieciaczkami sprawia mi dużo radości, a nie jest podmiotem do pracy. Interesuję się podróżami, językami obcymi, gotowaniem i pieczeniem oraz literaturą obcą. Ukończyłam kurs florystyczny.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011