Podaruj 1% dla Piotrusia!

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Ewa

Ewa Bochenek

Szczecin, wiek 62

Kontaktowa, sumienna, z podejsciem do dzieci.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Paulina

Paulina Turska

Szczecin, wiek 34

Witam. Chętnie podejmę pracę jako opiekunka dla dzieci Mam 34lata i mieszkam na pogodnie. Jestem mamą. 4letniego Oliwiera i rocznej Lanki. Posiadam świadectwo ukończenia szkoły o profilu opiekun dziecięcy z odbytymi praktykami w żłobku.Jestem odpowiedzialną, sumienną i pracowitą osobą która ma mnóstwo pomysłów na zabawę z dziećmi. Serdecznie zapraszam. kontakt:882044022

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Katarzyna

Katarzyna Uhle

Szczecin, wiek 18

Jestem osobą miłą, uśmiechniętą i chętnie uczącą się nowych rzeczy. Uczęszczam do 3 klasy liceum, a w wolnych chwilach czytam książki, uprawiam sport. Zajmowałam się już wolontariatem opartym na opiece nad grupą dzieci, pracowałam także w sklepie z pamiątkami i w kwiaciarni.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: szczecin - Marzenna

Marzenna Cytryniak

szczecin, wiek 64

Pracuje jako niania , mam referencje. Z wykształcenia jestem pedagogiem

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Angelika

Angelika Czechowska

Szczecin, wiek 23

Więcej informacji przez email.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Asia

Asia Burza

Szczecin, wiek 20

Jestem osobą energiczna, kochającą dzieci. Mimo młodego wieku zajmowałam się przez długi okres dzieckiem 1,5 rocznym oraz 8 latka.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Natalia

Natalia Macińska

Szczecin, wiek 23

Witam :) poszukuje pracy jako niania. Kocham dzieci skończyłam studia pedagogiczne 1 stopnia, aktualnie przygotowuje sie do obrony mgr :) jestem osoba kreatywna,opiekuńcza :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wanda

Wanda Cieślikowska

Szczecin, wiek 64

Zaopiekuję się dzieckiem własnym domu,Szczecin prawobrzeże. Jestem osobą odpowiedzialną, uczciwą z długim stażem bez nałogów,kocham bardzo dzieci i posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Grazyna

Grazyna Jankowiak

Szczecin, wiek 56

Jestem rencistką.Opiekowała się już paroma osobami starszymi.Mieszkam w dzielnicy Pogodna.Oferuję jako pomoc osobie staszej chodzącej,gotowanie, sprzątanie,zakupy.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Wioletta

Wioletta Rado

Szczecin, wiek 48

mam 20 letnia praktyke w opiece pracowalam w dps jestem osoba odpowiedzialna ,mila dobrze wykonuje swoje obowiazki . zakupy przygotowanie posilkow czytanie spacery podawanie lekow itp

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Bandarowicz

Szczecin, wiek 22

Opiekowałam się 2 letnim chłopcem w wakacje . Uwielbiam się zajmować dziećmi . Chodz nie mam referencji . Lubie się bawić z nimi i wygłupiać . Dzieci się zawsze cieszą.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Agnieszka

Agnieszka Kolanowska

Szczecin, wiek 48

Ukończyłam dwuletnią szkołę o kierunku terapia zajęciowa.Przez dwa lata byłam wolontariuszką w placówce -Iskierka w Szczecinie.Uczestniczyłam tam w zajęciach z dziećmi z zespołem Downa.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Ewelina

Ewelina Szczot

Szczecin, wiek 19

Jestem sympatyczna młoda osoba, ktora uwielbia kontakt z dziecmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Kaja

Kaja Patrylak

Szczecin, wiek 15

Mam na imię Kaja i mam 16 lat. Od zawsze lubiłam towarzystwo dzieci. Pełno jest ich w mojej rodzinie i często się nimi zajmowałam. Dzięki temu uważam, że mam w tym doświadczenie. Wolnym czasie lubię słuchać muzyki, jeździć na rolkach. Czytam także dużo książek, mogę również poczytać Twojemu dziecku. Chętnie też pomogę mu w odrabianiu lekcji. Nie umiem gotować, ale zawsze mogę przygotować dziecku jakieś proste danie lub odgrzać danie przygotowane przez Ciebie. Lubię opiekować się dziećmi i postanowiłam, że chcę się zająć tym na poważnie. Proszę o szansę, mimo tak młodego wieku. Jestem osobą odpowiedzialną, która zawsze się uśmiecha i można mi zaufać. Szukam pracy, ponieważ pieniądze zawsze się przydadzą, a fajnie jest zarobiać robiąc coś co się kocha. Myślę, że opiekowanie się dziećmi to dla mnie idealna praca. Z przyjemnością zajmę się Twoimi dziećmi. Nie zawiedziesz się na mnie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Daria

Daria Wróbel

Szczecin, wiek 19

Witam,mam na imię Daria,mam 19 lat.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku