Podaruj 1% dla Piotrusia

Sprawdź jak łatwo i szybko możesz pomóc Piotrusiowi.
Zajmie Ci to zaledwie kilka chwil.

Dowiedz się więcej

Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Szczecin - Milena

Milena Gadomska

Szczecin, wiek 25

Witam. Jestem odpowiedzialna i uczciwa osoba, powierzenie mi dziecka nie wiarze sie ze stresem ze strony matki. Mam du@rca do dzieci , szczegolnie maych dzieci,Zostawcie mi dziecko pod opieka a wasz maluch bedzie wniebowziety

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sandra

Sandra Szymańśka

Szczecin, wiek 16

Od młodych lat się zajmuje dziećmi i mimo mojego wieku wiem jak się zaopiekować dziećmi. Nawet barzo aktywne dziecko mi nie przeszkadza, bo jestem bardzo wysportowana. Moge pomuc też w czynnościach codziennych jak gotowanie czy zakupy.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Sylwia

Sylwia Marcinkowska

Szczecin, wiek 33

mam 33 lata oraz 10 miesieczna coreczke Roksanke

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Lucyna

Lucyna Frąszczak

Szczecin, wiek 60

Z wykształcenia jestem położną,mam duże doświadczenie pracy z dziećmi,jestem sumienna i odpowiedzialna o pogodnym usposobieniu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Zofia

Zofia Lemańczyk

Szczecin, wiek 60

Od miesiąca lipca jestem na emeryturze. Jestem osobą odpowiedzialną, opiekuńczą, kreatywną i chętną do zabawy z dziećmi. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi, bardzo mnie lubią ponieważ potrafię je zrozumieć i dobrze dobrać odpowiednie zabawy dla ich wieku.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Marta

Marta Kmiecik

Szczecin, wiek 27

Mam na imię Marta Kmiecik. Poszukuję niani do swojego 3,5 letniego synka. Ma na imię Tobiaszek. Jestem osobą nie pracującą, ale czasami muszę wyjść z domu i nie mam czasami z kim go zostawić.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Aneta

Aneta Strzelec

Szczecin, wiek 19

Jestem osobą uczciwa , troskliwa , mila , dyspozycyjna , energiczna , cierpliwa , lubie gry i zabawy z dziecmi , spacery oraz zajecia plasyczne takie jak np. malowanie farbkami , wyklejanie z bibuły lub wycinanek , rysowanie . Poświecam dziecku cala swoja uwage i czas , bardzo angażuje sie w wykonywana prace . Opiekowalam sie juz maluchami , zazwyczaj dorywczo w wakacje .

kontakt do opiekunki

Opiekunka: SZCZECIN - ELA

ELA ELA

SZCZECIN, wiek 49

Wieliletnie doświadczenie w pracy nad dziećmi u szczecińskich vipow , również organizacja przyjęć i nadzor nad prac.gospodarczymi ,Doświadczenie w pracy nad dziećmi : wcześniaki z niedowagą /bliżnieta , dzieci autystyczne i z ADHD , również schorzenia neurologiczne .Cechuje mnie kultura , elokwencja i dyskrecja ,.Jestem osobą energiczną , lubie dużo czasu spędzać na świeżym powietrzu.Cenię sobie miłe , rodzinne relacje .Mam dobrą dykcję i poza czytaniem dużo mowię do dziecka .Szybko nawiązuje dobry kontakt z dzieckiem

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Teresa

Teresa Bator

Szczecin, wiek

Emerytowana nauczycielka wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Katarzyna

Katarzyna Pyrzyńska

Szczecin, wiek

Jestem absolwentką studiów licencjackich, kierunek Pedagogika Opiekuńcza i Resocjalizacyjna oraz studiów magisterskich, kierunek Nauki o Rodzinie, specjalność Poradnictwo, terapia małżeństwa i rodziny. Doświadczenie zawodowe zdobyłam, pracując na stanowisku opiekun, wychowawca w Punkcie żłobkowo-przedszkolnym Różowy Słonik. Pracowałam również jako młodszy wychowawca w Centrum Opieki nad Dzieckiem. Praca tam, pozwoliła mi radzić sobie z „trudną młodzieżą”, dzięki czemu jestem w stanie zapanować nad różnego rodzaju sytuacjami stresowymi oraz sytuacjami opiekuńczo-wychowawczymi. Nauczyłam się pracować z dziećmi w różnym wieku, od niemowlaków po dzieci w wieku szkolnym. Ponadto brałam udział w praktykach, które odbyłam w Ośrodku Wsparcia Rodziny jak i w Areszcie Śledczym w Szczecinie, gdzie współpracowałam z przedstawicielami różnych środowisk. Pragnę również wspomnieć o tym, że zarówno podczas wykonywania obowiązków szkolnych, jak i zawodowych, byłam zawsze oceniana jako osoba uczciwa, samodzielna, odpowiedzialna, a także łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Dzięki pracy z dziećmi nauczyłam się cierpliwości a moje umiejętności plastyczne pozwalają na doskonałe przeprowadzanie zajęć z dziećmi. Moim dodatkowym atutem jest szybkie i efektywne posługiwanie się komputerem, w szczególności w środowisku Windows i pakiecie MS Office. Ponadto posługuję się językiem angielskim w sposób komunikatywny, a językiem niemieckim na poziomie podstawowym. Posiadam również prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Anna

Anna Bośniak

Szczecin, wiek 30

Bardzo lubię dzieci .Pracowałam jako opiekunka i bardzo chciałabym tak pracować dalej.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Małgorzata

Małgorzata Kowalska

Szczecin, wiek 43

Poszukuję pracy jako opiekunka do dzieci.Mam ponad 12 letnie doświadczenie w tym zawodzie.Jestem osobą bez nałogów.Posiadam referencje.Gośka

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Nikola

Nikola Palej

Szczecin, wiek 16

Jestem miła i sympatyczna. Wraz z moim teatrem często bawię się z dziećmi więc można powiedzieć, że mam doświadczenie. Dzieci mnie lubią i z wzajemnością

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Kamila

Kamila Nieważne

Szczecin, wiek 17

Jestem ze Szczecina, lat mam 17 lat.Lubię dzieci i chętnie się nimi zaopiekuję, mogę robić zakupy oraz mogę również opiekować się państwa zwierzętami. Jestem sumienna. Praca możliwa na prawobrzeżu oraz w śródmieściu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Szczecin - Alina

Alina Fabiszewska

Szczecin, wiek 49

Jestem osobą doświadczaną od 15 lat opiekuję się dziećmi w wieku od 4-5 miesięcy do wieku szkolnego posiadam referencje nie mam żadnych nałogów jestem osobą uczciwą i dyspozycyjną jestem mamą trójki dzieci dwoje dorosłych i jedno nieletnie jestem osobą bardzo cierpliwą i pogodną i co najważniejsze kocham dzieci i mam do nich bardzo dobre podejście pozdrawiam.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011