BitBay - Najwiksza Polska gieda cyfrowych walut
Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Gdańsk - Magdalena

Magdalena Zielińska

Gdańsk, wiek 32

Zaopiekuję się dzieckiem OD WRZEŚNIA, niemowlakiem u mnie w mieszkaniu - os. Słoneczna Morena ( nowy blok, przy klatce duży nowoczesny plac zabaw. Opiekuję się swoim dzieckiem (chłopczyk) we wrześniu będzie miał ponad rok ( urlop wychowawczy). Ze swojej strony oferuję bezpieczeństwo, zaufanie i doświadczenie. Gotuję w domu posiłki dla dziecka, nie ma problemu, żebym przyrządzała również dla Państwa dziecka. Mieszkanie czyste, nowe, 3 pokojowe, posiadam ogródek gdzie w ciepłe dni dziecko może bawić się, kąpać w baseniku itp. Mam 32 lata, jestem osobą spokojną, bardzo cierpliwą i ciepłą. Posiadam wyższe wykształcenie, nie palę. Zależy mi żeby wcześniej ustalić szczegóły, dlatego już teraz podaję ogłoszenie. Więcej szczegółów na maila.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Nikola

Nikola Krajnik

Gdańsk, wiek 19

Witam :) mam 19 lat i pomimo tego że to nie jest dużo, doświadczenie w opiece nad dziećmi mam bardzo duże, bo zajmuje się tym od gimnazjum. Opiekowałam się dziecmi w różnym wieku... Od tych ktore miały kilka miesięcy do takich które chodziły już do przedszkola/szkoły. Aktualnie opiekuje się 2-letnią dziewczynką, ale szukam czegoś dodatkowego w godzinach popołudniowych :) mogę zostawać też na noc :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk  - Hanna

Hanna Mannischeff

Gdańsk , wiek 26

Witam Mam 26 lat aktualnie kończę szkołę o kierunku opiekunka dziecięca, chętnie zaopiekuje sie maluszkiem, sama mam dwójkę dzieci jedno z nich ma półtorej roczku

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Patrycja

Patrycja Bittner

Gdańsk, wiek 20

chetnie zaopiekuje sie Panstwa dzieckiem , jestem osoba otwarta , szybko nawiazuje dobry kontakt z dzieckiem.Zapewniam spedzac czas milo i akywnie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Patrycja

Patrycja Głodnicka

Gdańsk, wiek 23

Witam. Jestem osobą miłą, ciepłą, lubiąca dzieci w każdym wieku i zabawę z nimi. Posiadam doświadczenie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Agata

Agata Błędowska

Gdańsk, wiek 29

Dzień dobry! Na co dzień pracuję jako wychowawca w przedszkolu międzynarodowym w Gdańsku. Dysponuję wolnym czasem w weekendy oraz 2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych:) Jestem osobą odpowiedzialną, ciepłą i uśmiechniętą. Chętnie pouczę przy okazji języka angielskiego :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Karolina

Karolina Nicgorska

Gdańsk, wiek 23

jestem studentką pedagogiki wychowania wczesnoszkolnego od 4 lat pracuje z dziećmi :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Marta

Marta Wójcik

Gdańsk, wiek 28

Cierpliwa, empatyczna o miłej aparycji absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, nauczycielka w przedszkolu, prowadzonym pedagogiką M. Montessori, z 6-letnim doświadczeniem w opiece nad dziećmi w wieku 1-5 lat zaopiekuje się dzieckiem, kreatywnie spędzając z nim czas w weekendy oraz w godzinach wieczornych w tygodniu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Joanna

Joanna Szymańska

Gdańsk, wiek 21

Jestem Asia, SZUKAM pracy jako opiekunka, ponieważ uwielbiam spędzać czas z dziećmi, mam synka 3,5 latka. Na różne pytania odpowiem pod nr telefonu.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Zofia

Zofia Świątkowska

Gdańsk, wiek 18

Cześć, jestem uczennicą liceum, szukam pracy dorywczej na popołudnia i/lub weekendy. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, w wakacje prowadzę zajęcia plastyczne na koloniach, więc Twoja pociecha na pewno nie będzie się nudzić :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Karol

Karol Gawroński

Gdańsk, wiek

szukam opiekunki dla 16 m-cznego chłópca

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Klaudia

Klaudia Żmuda

Gdańsk, wiek 41

Zaopiekuję się dzieckiem, chętnie u siebie w domu.Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi, gotuję, wszystkie prace domowe

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Krzysztof

Krzysztof Kruk

Gdańsk, wiek 34

Lubię pływać i jezdzić na rowerze

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Magdalena

Magdalena Smoluchowska

Gdańsk, wiek 19

Jestem młodą, energiczną osobą, Kocham pracę z dziećmi. W tym roku rozpoczynam studia pedagogiczne.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Gdańsk - Katarzyna

Katarzyna Stencel

Gdańsk, wiek 22

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka gdyż bardzo lubie dzieci i sprawia mi przyjemność zajmowanie sie nimi. Jestem energiczna, kreatywna, odpowiedzialna.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku