BitBay - Najwiksza Polska gieda cyfrowych walut
Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Białystok - Justyna

Justyna M

Białystok, wiek 21

Jestem zaoczną studentka kosmetologii, doświadczenie w opiece nad dzieckiem mam gdyż zajmowałam sie 3 letnia Julcia. Jestem osoba kontaktowa i lubię prace z dziećmi :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Małgorzata

Małgorzata Tyszka

Białystok, wiek 55

miła spokojna odpowiedzialna kochająca dzieci

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Ewa

Ewa Olesiuk

Białystok, wiek 32

Witam.Czy Państwo są zainteresowani oddaniem dziecka do nowo otwartego żłobka na Jana Pawła?Opieka na godziny również w weekend.Duza uwagę zwracamy aby dzieci były zdrowe.Rodzice wiedzą że nie mogą przyprowadzać chorych dzieci.Pozdrawiam 731-267-025

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok  - Ewa

Ewa Gilewska

Białystok , wiek 51

Wychowałam swoje dzieci 2 córki sa juz dorosłe. Teraz co dzień opiekowałam się i wychowywała mego kochanego wnuczka. Bardzo lubię dzieci. Jestem odpowiedzialna i punktualna .

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Justyna

Justyna Ł

Białystok, wiek 22

Jestem młodą, miłą i spokojną osobą,a także studentką zaoczną na kierunku opiekunka dziecięca. Posiadam roczne doświadczenie. W wolnych chwilach spędzam czas kreatywnie : piszę wiersze i piosenki, śpiewam, gram na instrumentach, rysuję, czytam oraz podziwiam piękno przyrody. Moimi zaletami są punktualność, empatia oraz sumienność.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Barbara

Barbara Jurowczyk

Białystok, wiek

Posiadam doświadzcenie w opiece nad małymi dziećmi,jestem młodą,przyjazną osobą.Potrafię zaaranżować czas dla najmłodszych tak aby były zadowolone i szczęsliwe.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Emilia

Emilia Wildner

Białystok, wiek

Jestem chętna do pracy i pomocy domowej.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok  - Agnieszka

Agnieszka Bronisz

Białystok , wiek 21

Jestem studentką 3 roku fizjoterapii. Mam bardzo dobry kontakt z dziećmi dlatego swoją przyszłą pracę jako fizjoterapeuta wiąże właśnie z dziećmi. W czasie studiów mam cały czas okazję pracować/opiekować się dziećmi w ramach praktyk. Dorywczo zajmuje się opieką nad najmłodszymi w rodzinie :) Interesują mnie oferty opieki po godz. 18 oraz w weekendy.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Dominika

Dominika Banachowska

Białystok, wiek 20

Witam.Mieszkam na Starosielcach. Mam 20 lat i dosyć spore doświadczenie w opiece nad dziecmi. Pracowałam już w zawodzie opiekunki przez rok oraz zajmowałam się dużo młodszym rodzeństwem. Chętnie zaopiekuje się państwa dzieckiem. Jestem osobą dyspozycyjna, pogodną i opanowana Bez nalogow. Uwielbiam dzieci. Jeżeli państwo będą zainteresowani bardzo proszę o kontakt.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok  - Kamila

Kamila Korolczuk

Białystok , wiek 19

Jestem młoda, energiczna i uczciwa dziewczyna która chętnie podejmie się pracy dorywczej jak i stałej. Uwielbiam dzieci i nie sprawia mi opieka nad tymi młodszymi jak i starszymi maluchami.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Anna

Anna Jakimowicz

Białystok, wiek 17

Witam :) Jestem uczennicą 2 klasy liceum w ogólnokształcącej szkole muzycznej w Białymstoku. Jestem osobą ciepłą, pozytywnie nastawioną do życia, odpowiedzialną, nie bojącą się wyzwań i kochającą dzieci. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi w różnym wieku. Proszę o kontakt.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Anna

Anna Szacka

Białystok, wiek 41

Emerytowana policjantka w wykształceniem wyższym pedagogicznym, energiczna, mobilna, dyspozycyjna, kochająca dzieci Posiadam własne dzieci w wieku szkolnym oraz mam doświadczenie w opiece dzieci w wieku 0-12 m-cy i 1-4 lata. Chętnie zaopiekuję się dzieckiem kilka razy w tygodniu po ok 8 godzin zapraszam do współpracy

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Jolanta

Jolanta J

Białystok, wiek

Pracuję od 2007 roku jako opiekunka do dzieci w wieku od 6 miesięcy do lat 3. Posiadam referencje oraz poświadczenie ukończenia szkolenia opieki nad niemowlętami. Jestem rzetelna oraz punktualna.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Karolina

Karolina D

Białystok, wiek 24

Skończyłam studia o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna na Uniwersytecie Warszawskim oraz Informacje Naukową i Bibliotekoznawstwo na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiadam doświadczenie w pracy w Przedszkolu oraz Żłobku, na co dzień jestem opiekunką do dzieci co pozwala mi łączyć pracę wraz z pasją. Cały czas rozwijam i doskonale swój warsztat pracy zawodowej.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Białystok - Gabrysia

Gabrysia Gawryło

Białystok, wiek 15

Tak wiem, jestem młoda, ale doświadczenie co do pilnowania dzieci mam ogromne. Mam 4 młodszych braci, ciągle się nimi opiekuje. Jestem sumienna, odpowiedzialnna i rzetelna. Mam podejście do dzieci, potrafię im wymyślać zajęcia, zabawy, spacery, to żaden problem. Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz do mnie wiadomość ;)

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku