BitBay - Najwiksza Polska gieda cyfrowych walut
Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Łódź - Milena

Milena Kaczmarek

Łódź, wiek 23

Witam serdecznie. Jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki i chętnie weźmiemy pod nasze skrzydła jeszcze jednego szkraba. Mam doświadczenie w opiece nad 2 dzieci stąd pewność że świetnie damy sobie radę. Oferuje pełnowartościowe posiłki i dzień pełen przygód. Mieszkamy obok Parku Zdrowie i spędzamy bardzo aktywnie czas na spacerach jak i wspólnych zabawach w domu. Nie posiadam żadnych uzależnień.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź  - Agata

Agata Dziuda

Łódź , wiek 23

Szukam pracy jako niania do dzieci

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Michał

Michał Bielas

Łódź, wiek 30

brak

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Dorota

Dorota Klim

Łódź, wiek

wykształcenie wyższe

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Ewa

Ewa Jaśkowska

Łódź, wiek 39

Bardzo lubie kontakt z dziećmi,mam dwóch synów-12i 14lat.Pracowałam przez 20 lat w firmach produkcyjnych i teraz chciałabym zająć się tym co naprawde kocham-opieką nad dziećmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Agnieszka

Agnieszka Madej

Łódź, wiek 20

Mam 20 lat, aktualnie studiuję pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmowałam się dziećmi w wieku 6-10 lat, były to grupy ok. 15 dzieciaków. Do moich zadań należało organizowanie im czasu podczas weekendowych spotkań - wymyślanie gier, zabaw, piosenek, a także opieka oraz organizowanie zajęć podczas kilkudniowych wyjazdów (od 3 do 14 dni). Jestem osobą sympatyczną, uśmiechniętą, kretatywną. Potrafię szybko nawiązać kontak z dzieckiem. Lubię aktywnie spędzać czas mam dużo energii i zapału. Pomimo młodego wieku jestem odpowiedzialna i zrobię wszystko żeby nie zawieść Państwa zaufania. Bardzo kocham pracę z dziećmi, kontakt z nimi sprawia mi ogromną radość. Nie mam żadnych nałogów, posiadam prawo jazdy kategorii B, uwielbiam zwierzęta. Ukończyłam również kurs wychowawców kolonijnych oraz kurs pierwszej pomocy. Chętnie zaopiekuję się Państwa dzieckiem, nie ukrywam, że posiadam doświadczenie w opiece nad strszymi dziećmi (wiek4+) W razie pytań zapraszam do kontaktu. e-mail: madej.a@onet.pl Podrawiam serdecznie :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Wiktoria

Wiktoria F

Łódź, wiek 21

Posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Daria

Daria Woźniak

Łódź, wiek 21

Witam, Jestem studentką ochrony środowiska, bardzo lubię zajmować się dziećmi.Moje doświadczenie z dziećmi wynika z tego, gdyż mam 10 letniego braciszka i często się z nim bawię jak i pomagam mu w lekcjach.Obecnie mieszkam w Łodzi. Nie sprawiłoby mi problemu dojeżdzanie do dziecka. Pozdrawiam serdecznie.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Sylwia

Sylwia Poprawa

Łódź, wiek 21

Witam. Podejmę się opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym/szkolnym. Jestem studentką II roku na Wydziale Nauk O Wychowaniu, na kierunku PEDAGOGIKA. Dodatkowo, miałam i mam do czynienia z dziećmi na co dzień, gdyż pracuję na sali zabaw dla dzieci w wieku 3-12. Praca zarówno z nimi, jak i nad nimi pasjonowała mnie od zawsze stąd wybór moich studiów. Potrafię nawiązać bardzo dobry kontakt z dzieckiem, zrozumieć oraz odpowiednio dobrać obowiązki i zabawy dla ich wieku. Mogę zadbać również o podstawową edukację dzieci (pomoc w odrabianiu lekcji, jak i naukę z pisania/czytania/liczenia) + dodatkowo udzielam korepetycji z j. angielskiego na poziomie A1, A2 więc można te dwie rzeczy połączyć:) Z powodu moich studiów, jak i pracy, jestem gotowa na współpracę dorywczą, co nie oznacza że rzadką, ponieważ mimo wszystko dyspozycja jest jak najbardziej do ustalenia pod Państwa potrzeby. Moja proponowana stawka za godzinę to 15 zł (bez korepetycji z j. angielskiego). W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny. Pozdrawiam

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Paulina

Paulina Adamowicz

Łódź, wiek 28

Jestem miłą, odpowiedzialną osobą. Posiadam wykształcenie pedagogiczne.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Anna

Anna Dzierbicka

Łódź, wiek 20

Witam, poszukuję pracy dorywczej w charakterze opiekunki dziecięcej,godziny do ustalenia.Mam 20 lat, uczę się w szkole policealnej na kierunku opiekunka dziecięca.Dotychczas zajmowałam się dziećmi w wieku od 2-7 lat.Jestem osobą cierpliwą, uważną i odpowiedzialną.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Izabela

Izabela Anklewicz

Łódź, wiek 24

Jestem mamą dwóch fantastycznych, żywiołowych dziewczynek w wieku 3 lata i 1,5 roku. Ukończyłam filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską oraz staż związany z prowadzeniem zajęć ogólnorozwojowych dla dzieci z elementami języka angielskiego. Pasjonuje mnie chustonoszenie i ideologia Rodzicielstwa Bliskości.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź  - Asia

Asia Sęk

Łódź , wiek 23

Jestem osoba ktora bardzo lubi dzieci opiekowalam sie dzieckiem znajomej od 4 miesiąca zycia do 2,5 roku zycia póki nie poszlo do żłobka takze doswiadczenie z dziecmi mam

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Eliza

Eliza Nikodym

Łódź, wiek 35

Witam.Jestem mamą dwóch prawie dorosłych synów. Więc uważam że to spore i wystarczające doświadczenie. Uwielbiam małe dzieci dlatego szukam pracy w tym zawodzie. Jeśli szukają Państwo odpowiedzialnej i pogodnej osoby ktòra zaopiekuję sie Państwa pociechą zorganizuje mu zabawe nie tylko w domu proszę o kontakt :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Julia

Julia Bystrzycka

Łódź, wiek 65

Jestem emerytką. Z zawodu jestem technikiem-ekonomistą. Chętnie zaopiekuje się dzieckiem. Jako opiekunka mam doświadczenie, zajmowałam się już wcześniej dziećmi.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku