BitBay - Najwiksza Polska gieda cyfrowych walut
Znajdź odpowiednią opiekunkę
Opiekunka: Łódź - Nikola

Nikola Landyczkowska

Łódź, wiek 16

Jestem zainteresowana praca

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Weronika

Weronika Janiak

Łódź, wiek 18

Jestem młodą, wesołą kobietą kochającą dzieci. Szybko się uczę i spędzanie czasu z maluchami to dla mnie ogromna przyjemność. Swego czasu udzielałam korepetycji z angielskiego (oraz sporadycznie z matematyki) dzieciom w wieku 11-13 lat. Należę do osób szczerych, opiekuńczych i odpowiedzialnych. Kończę technikum z zawodem plastyka. Mogę różnorako spędzać czas z dziećmi - zabawa, pomoc w lekcjach, spacery. Wszystko jest do dogadania i zależy to od potrzeb dziecka oraz wymagań rodziców.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź  - Kasia

Kasia Kociołek

Łódź , wiek 18

Jestem miłą osoba kocham małe dzieci Lubie się z nimi bawić opiekować się chodzić z nimi na spacery

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Anna

Anna Łosicka

Łódź, wiek 40

Dzień dobry Mam na imię Ania i 40 lat. Zajmuję się opieką nad maluszkami czasowo lub dorywczo. Kocham radosne buziaki dzieciaków, ich chęć poznawania świata i ciekawość wszystkiego.Lubię opiekować się maluchami tak aby czuli się bezpiecznie i radośnie w czasie kiedy ich rodzice załatwiają ważne sprawy. Mieszkam w okolicach stadionu Widzewa. Podejmuję się opieki przy minimum 4 godzinach jednorazowo.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Karolina

Karolina Iwaniuk

Łódź, wiek 21

Witam mam doświadczenie z dziećmi w wieku 15 miesięcy, 3lata, 4 lata oraz 8 i 10lat.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Asia

Asia Sęk

Łódź, wiek 24

Witam szukam pracy jako opiekunka opiekowałam się jiz dziecmi w woeku od 4 miesięcy do 2i pół roku. Lubie spędzać czas z dziećmi bawić się z nimi chodzić na spacery.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Martyna

Martyna Wawrzyniak

Łódź, wiek 33

Witam Poszukję pracy w charakterze cioci - niani. Opiekowałam się dziećmi, posiadam doświadczenie, ale przede wszystkim jest to dla mnie przyjemność :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Milena

Milena Kaczmarek

Łódź, wiek 23

Witam serdecznie. Jestem mamą 2,5 letniej dziewczynki i chętnie weźmiemy pod nasze skrzydła jeszcze jednego szkraba. Mam doświadczenie w opiece nad 2 dzieci stąd pewność że świetnie damy sobie radę. Oferuje pełnowartościowe posiłki i dzień pełen przygód. Mieszkamy obok Parku Zdrowie i spędzamy bardzo aktywnie czas na spacerach jak i wspólnych zabawach w domu. Nie posiadam żadnych uzależnień.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź  - Agata

Agata Dziuda

Łódź , wiek 23

Szukam pracy jako niania do dzieci

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Michał

Michał Bielas

Łódź, wiek 30

brak

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Dorota

Dorota Klim

Łódź, wiek

wykształcenie wyższe

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Ewa

Ewa Jaśkowska

Łódź, wiek 39

Bardzo lubie kontakt z dziećmi,mam dwóch synów-12i 14lat.Pracowałam przez 20 lat w firmach produkcyjnych i teraz chciałabym zająć się tym co naprawde kocham-opieką nad dziećmi

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Agnieszka

Agnieszka Madej

Łódź, wiek 20

Mam 20 lat, aktualnie studiuję pedagogikę na Uniwersytecie Łódzkim. Zajmowałam się dziećmi w wieku 6-10 lat, były to grupy ok. 15 dzieciaków. Do moich zadań należało organizowanie im czasu podczas weekendowych spotkań - wymyślanie gier, zabaw, piosenek, a także opieka oraz organizowanie zajęć podczas kilkudniowych wyjazdów (od 3 do 14 dni). Jestem osobą sympatyczną, uśmiechniętą, kretatywną. Potrafię szybko nawiązać kontak z dzieckiem. Lubię aktywnie spędzać czas mam dużo energii i zapału. Pomimo młodego wieku jestem odpowiedzialna i zrobię wszystko żeby nie zawieść Państwa zaufania. Bardzo kocham pracę z dziećmi, kontakt z nimi sprawia mi ogromną radość. Nie mam żadnych nałogów, posiadam prawo jazdy kategorii B, uwielbiam zwierzęta. Ukończyłam również kurs wychowawców kolonijnych oraz kurs pierwszej pomocy. Chętnie zaopiekuję się Państwa dzieckiem, nie ukrywam, że posiadam doświadczenie w opiece nad strszymi dziećmi (wiek4+) W razie pytań zapraszam do kontaktu. e-mail: madej.a@onet.pl Podrawiam serdecznie :)

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Wiktoria

Wiktoria F

Łódź, wiek 21

Posiadam referencje.

kontakt do opiekunki

Opiekunka: Łódź - Daria

Daria Woźniak

Łódź, wiek 21

Witam, Jestem studentką ochrony środowiska, bardzo lubię zajmować się dziećmi.Moje doświadczenie z dziećmi wynika z tego, gdyż mam 10 letniego braciszka i często się z nim bawię jak i pomagam mu w lekcjach.Obecnie mieszkam w Łodzi. Nie sprawiłoby mi problemu dojeżdzanie do dziecka. Pozdrawiam serdecznie.

kontakt do opiekunki

przejdź do strony: 123456789101112131415
Opiekuj.pl to serwis skierowany dla osób które chcą pracować jako opiekunka do dziecka lub opiekunka do osób starszych. Opiekunka do dziecka lub też opiekunka do osób starszych może zostawić swoje namiary dla osób szukających opiekunki. Opiekunki i oferty pracy wg. miast.
Copyrights © Opiekuj.pl 2008-2011
Napis na przycisku